• Відгуки

  Год назад я решила сделать себе “фотоэпиляцию отзывы о которой я слышала самые разные. Идти было довольно страшно, поэтому перед процедурой я решила посетить гинеколога и дерматолога. Оба специалиста в один голос заявили, что фотоэпиляция ни в коей мере не повредит, поэтому можно пользоваться этим средством в полной мере. Со спокойной душой я отправилась в салон красоты. Там мне сразу сказали, что нужно будет пройти минимум 7 процедур, а то и больше. Уже после первого сеанса я заметила, что волосы стали выпадать, а после нескольких процедур их рост значительно замедлился. Теперь можно было убирать их не каждый день, как ранее, а раз в 2 месяца. Это можно считать значительным прогрессом. Никакой особой боли я не почувствовала, только немного смущает поза для фотоэпиляции зоны бикини – лежа на спине в зоне лягушки. В первый раз чувствует себя немного дискомфортно, а потом привыкаеш.

  Евгения, 32 p.

  У загальній складності мені зробили 6 процедур. Ефект є однозначно, на верхній частині бікіні, (нижче пупка) взагалі нічого не росте, нижче, я залишила смужечку, з внутрішньої поверхні стегна, де волоссячко було рідше пропало абсолютно все. Губки були трошки боляче, але тепер вони теж гладкі.

  Інна 30р.

  Фотоепіляцію хотіла зробити собі вже давно, так як вважаю, що гладка, доглянута шкіра без ознак волосся – головна ознака жіночої краси. Звичайно, спочатку пробувала боротися з небажаним волоссям стандартними способами. Однак, бритви виявилися малоефективними, а від епіляторів волосся почало вростати. Тоді вирішила скористатися послугами салону фотоепіляції. Саме там я розраховувала отримати професійну допомогу фахівців, які змогли б грамотно провести дану процедуру без шкоди моїй шкірі. І з вибором не помилилась.Сама процедура виявилася безболісною, що не викликає роздратування на моїй ніжній шкірі, а результативність вище всяких похвал. Я, коли у відпустку збираюся, навіть бритву з собою більше не беру. У мене тепер гладка шкіра, і такою вона буде залишатися тепер тривалий час!

  Юля 26 р.