Фотоепіляція

Фотоепіляція – це метод видалення волосся за допомогою світла. Пігмент меланін, який знаходиться у волосині,поглинає це світло і перетворює його на тепло,внаслідок чого руйнується волосина, цибулина, і на кінчику кровоносних судин запікається кров. Відповідно, цибулина більше не живиться, волосся не росте. Світло, яке використовується називається інфрачервоним,і не є шкідливе для нашого здоров’я.
Видаленню підлягає волосся з усіх частин тіла, незалежно від товщини і кольору. Сиве волосся не видаляється.
В середньому треба пройти курс процедур (7 до 13), тому що під час процедури видаляється лише те волосся, яке знаходиться на рівні шкіри. Ефект Ви побачите зразу після першої процедури: волосяні фолікули гинуть протягом певного часу (від 1 до 20 діб) і небажане волосся випадає. Все інше волосся, яке відростатиме, буде світлим і тонким, але не чорним. Проте деякі індивідуальні особливості можуть зажадати більшої кількості процедур.
Перші три процедури робляться з інтервалом 1 місяць, наступні процедури – 1,5 -2 місяця (від потреби).
Не можна проводити процедуру вагітним,особам що мають гнійничкові захворювання шкіри (псоріаз,екзема),а також протипоказом є цукровий діабет,варикозна хвороба і ендокринні захворювання.