Цукрова депіляція – шугаринг

Шугаринг, або цукрова депіляція – це косметологічна процедура, дії якої спрямовані на тимчасове видалення небажаного волосся без порушення цілості волосяного фолікула. Процедура не має хімічної природи, а проводиться за допомогою спеціальної цукрової пасти, яка складається лише з натуральних компонентів і тому не викликають подразнень, алергії. Сьогодні цей вид косметологічних послуг стає все більш актуальним.

На відміну від воскового видалення, цукрова депіляція не така болюча, тому що кожна волосинка видаляється в напрямку її росту. Цукрова паста наноситься проти росту волосся, але знімається, навпаки, за його ростом. Тому цей вид депіляції має деякий ряд переваг перед восковим методом та може сміло використовуватися на таких ніжних місцях тіла як обличчя, пахви, бікіні. Також цей метод дуже добре себе зарекомендував при депіляції ніг, тому що він не викликає проблеми врослих волосків, яка нерідко буває після застосування воску.

Шугаринг має такі переваги:
1) не викликає алергії, тому що не має ароматизаторів та інших хімічних добавок;
2) не викликає вростання волосся, тому що волоски видаляються у вірному напряму та не скручуються;
3) стоншує та висвітлює волосся внаслідок руйнування частини матричних кліток фолікула та видалення його стінки;
4) довго діє – протягом 3-х тижнів;
5) дає шкірі ефект пілінгу, видаляючи зайві клітини епідермісу;
6) не викликає травм шкіри та пошкоджень судин, тому що проводиться при звичайній температурі тіла;
7) внаслідок дії на шкіру цукру та лимонної кислоти, на ній не розмножуються бактерії;
8) цукрова депіляція може проводитися декілька раз на тих же самих ділянках, а також на короткому волоссі.

Протипоказань для процедури дуже мало, вона підходить навіть тим клієнтам, які мають варикозне розширення вен та дуже чутливу шкіру. Не поводиться цукрова депіляція тим, хто має важку форму цукрового діабету, папіломи, бородавки, пошкоджену та подразнену шкіру. Тому шугаринг не слід проводити самостійно в домашніх умовах, навіть якщо у вас є необхідна для цього цукрова паста. Краще звернутися до кваліфікованих спеціалістів косметологічної компанії, які діагностують стан вашої шкіри та визначать індивідуальну інтенсивність впливу косметичної речовини.