Фотоомолодження

Фотоомолодженням називають метод корекції обличчя, направлений на ліквідацію наслідків вікових змін. Наразі спосіб вважається найбільш простим, зручним, сучасним і разом з цим ефективним. Процедура стала гідною уваги новинкою для сучасних жінок, які бажають зберегти свою молодість і красу.
Фотоомолодження відбувається через теплову дію, радіоактивний вплив відсутній. Процедура не може пошкодити шкіру і не викликає больових відчуттів. Використовується спеціальна установка, яка може змінювати режими світлового випромінювання. Це дозволяє впоратись з будь-якими віковими проблемами. Дана процедура унікальна тим, що дає можливість активізувати як поверхневі, так і найглибші шари шкіри. При цьому ризик пошкодження дерми відсутній, а результати дійсно помітні і одночасно стійки.
Світлове випромінювання дозволяє звузити пори, усунути рубці, вугрі, судинні зірочки, ластовиння й пігментні плями. Головним же є те, що цей метод дає можливість відновити у шкірі природні процеси синтезу еластину й колагену, адже саме ці речовини відповідають за молодість, пружність і красу шкіряного покрову. Процедура також допомагає покращити відтінок обличчя, зробивши його свіжішим, здоровішим і рівномірнішим. Після фотоомолодження шкіра буде виглядати значно молодше і красивіше.
Для досягнення бажаного ефекту спеціалісти рекомендують біля 4-6 процедур підряд. Між ними варто робити інтервали у 4-6 процедур. Метод фотоомолодження дає ефект на 2-3 роки. Якщо необхідно, то можна провести простий і невеликий підтримуючий курс. Сама процедура навряд чи займе більше півгодини, а період реабілітації при цьому відсутній. Після неї можна одразу починати використовувати косметику.
Важлива перевага фотоомолодження в тому, що процедура не має вікових обмежень. Вона може бути корисною і для 18-річної дівчини, яка хоче очистити шкіру або позбавитись ластовиння. Після 25 років метод фотоомолодження дозволить підтримати на бажаному рівні колаген і також провести глибоке очищення епідермісу. А для старіючої шкіри це взагалі стане незамінним, адже якнайкраще допоможе повернути красу й молодість. Таким чином, зручність і надійність методу разом з його ефективністю роблять його все більш популярним серед жінок будь-якого віку.