Естетична косметологія

Естетична косметологія – це косметологічні програми по очищенню, лікування, відновлення, омолодження, усунення естетичних недоліків шкіри.

За допомогою правильно підібраного комплексу процедур ми допоможемо Вам позбавитись від висипань та куперозу на шкірі обличчя, підтягнути та повернути пружність шкіри, нормалізувати роботу сальних залоз, позбавитись від шрамів та рубців. Окрім цього після завершення усіх процедур стає видимим загальний омолоджувальний ефект, а шкіра набуває гладкості та здорового однорідного кольору. Щоб досягти максимального результату, наші лікарі дермато-косметологи проведуть діагностику Вашої шкіри, вислухають Ваші побажання, підберуть самі ефективні, безпечні та приємні процедури естетичної косметології. Ми зібрали у своїй команді лише сертифікованих спеціалістів з високим рівнем кваліфікації, адже здоров´я наших клієнтів — понад усе!
На першому етапі косметологічних процедур зазвичай стоїть очищення шкіри і тонізація. Далі, в залежності від процедури, застосовуються необхідні для того чи іншого випадку засоби. За допомогою ефективного впливу на різні шари шкіри (чищенням, пілінгом або відновлювальною програмою) досягається бажаний клієнтом результат. По завершенню процедури наносяться маски, сироватки і креми.
Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про процедури естетичної кометології у нашому закладі у місті Львів.