Корекція фігури

Сучасні технології краси не стоять на місці. В наші дні всього за одне відвідування салону краси можна зробити помітну корекцію фігури і схуднути на кілька сантиметрів за сеанс.

Щоб позбавитися від зайвої ваги, часом недостатньо змінити режим харчування і почати активно тренуватися у фітнес-клубі. Адже для такого підходу потрібна сила волі і досить багато часу. На допомогу схудненню розроблені спеціальні процедури.

Безопераційні процедури корекції фігури можна розділити на апаратні та ін’єкційні. Нерідко для досягнення найкращого результату їх поєднують. Наша студія корекції фігури підібрала тільки найбезпечніші і безболісні процедури в боротьбі з целюлітом. На основі результатів дослідження міжнародних експертів був сформований перелік заходів, що допомагають досягти найкращого результату. До них відносять апаратний, лімфодренажний та мануальний масаж, мезотерапію, різні види обгортання та деякі фізіотерапевтичні процедури.

Для кожного клієнта розробляється індивідуальна програма дій, яка залежить від початкового стану тіла та очікуваного результату. Наші фахівці проводять ретельну діагностику, за результатами якої і підбирається комплекс потрібних процедур.

Курси по навчанню воскової і цукрової депіляції

На сьогоднішній день для проведення процедури видалення зайвого волосся жінки все частіше звертаються до професіоналів, адже у домашніх умовах майже неможливо досягти бажаного результату. Тому постійно зростає попит на майстрів з різних видів депіляції. Якщо Ви вирішили приєднатись до бьюті-індустрії і стати фахівцем у цій галузі, то ми пропонуємо вам скористатися нашою новою послугою – курсами по навчанню воскової та цукрової депіляції. Згідно з даними опитування жінок різного віку, їх переважна більшість вважає саме ці способи депіляції найбільш безпечними та ефективними. Тому кваліфіковані спеціалісти з даної методики завжди потрібні.

Воскова депіляція Львів
Воскова депіляція – процедура видалення небажаної рослинності, перевірена часом – східні красуні в усі часи за допомогою воску робили шкіру свого тіла красивою, чистою і гладкою. І сьогодні косметологічні центри пропонують жінкам видаляти волосся на тілі за допомогою воскової депіляції у Львові.
Цукрова депіляція
Цукрова депіляція – це метод видалення зайвого волосся за допомогою цукрової пасти. Цей вид епіляції вважається одним з найстаріших. У давні часи перші красуні Індії та стародавнього Єгипту проводили ритуал видалення волосся на тілі саме за допомогою цукру і меду.