Видалення татуювання

Способів позбутися від старих татуювань і татуажу існує безліч: глибока шліфування шкіри, випалювання спец кислотами, видалення хірургічним шляхом, електрострумом і рідким азотом. Завжди вартість видалення татуювання буде залежати від того, який із способів ви виберете. Ми рекомендуємо не ризикувати і користуватися сучасним Q-Switsh обладнанням. Нещодавно з’явилася дана методика, яка здатна звести тату, що втратили свою актуальність, або прибрати перманентний татуаж брів і губ без рубців та опіків.

Принцип дії Q-Switch (або неодимового) лазера базується на впливі потужними короткочасними світловими імпульсами на пігмент. Під час процедури частинки барвника розпадаються на окремі молекули, що потім виводяться імунною системою організму через лімфатичні шляхи. У процесі руйнуються лише пігментовані клітини, тому виключене утворення шрамів чи опіків, а сама процедура безпечна та безболісна.

Ефективність лазерного видалення татуювання залежить від кольору пігменту, віку та способу нанесення малюнку. Іноді для повного зведення потрібні декілька етапів процедури, але у будь-якому випадку можна досягти бажаного результату.