Карбоновий пілінг

Карбоновий пілінг тільки починає набувати популярності, оскільки це відносно нова послуга. Однак в клініках і салонах Європи та США процедура вже добре випробувана і зайняла своє впевнене місце серед косметологічних послуг. Він позбавлений цілого ряду недоліків інших різновидів пілінгів, таких як хворобливість, необхідність в тривалому реабілітаційному періоді, можливість побічних ефектів.

Карбоновий пілінг це інноваційна процедура сучасності, що відноситься до лазерних видів пілінгу. Під час його проведення косметолог за допомогою лазеру відлущує верхній ороговілий шар шкіри, стимулюючи тим самим утворення нових, молодих тканин та покращуючи мікроцеркуляцію. Процедура не вимагає якоїсь спеціальної підготовки, але за наявності алергічних висипань, запальних процесів, новоутворень або рубців на обличчі проводити карбоновий пілінг не рекомендовано.

Перед початком процедури на шкіру наноситься спеціальний вуглецевий підсилювач – наногель, завдяки якому при цій процедурі здійснюється фотоомолоджування. Методика рекомендується провідними косметологами і дерматологами, адже ідеально підходить для людей будь-якого віку, у яких можуть зустрічатися різні недоліки і захворювання шкіри.