• Корекція фігури

    Сучасні технології краси не стоять на місці. В наші дні всього за одне відвідування салону краси можна зробити помітну корекцію фігури і схуднути на кілька сантиметрів за сеанс.

    Щоб позбавитися від зайвої ваги, часом недостатньо змінити режим харчування і почати активно тренуватися у фітнес-клубі. Адже для такого підходу потрібна сила волі і досить багато часу. На допомогу схудненню розроблені спеціальні процедури.

    Безопераційні процедури корекції фігури можна розділити на апаратні та ін’єкційні. Нерідко для досягнення найкращого результату їх поєднують. Наша студія корекції фігури підібрала тільки найбезпечніші і безболісні процедури в боротьбі з целюлітом. На основі результатів дослідження міжнародних експертів був сформований перелік заходів, що допомагають досягти найкращого результату. До них відносять апаратний, лімфодренажний та мануальний масаж, мезотерапію, різні види обгортання та деякі фізіотерапевтичні процедури.

    Для кожного клієнта розробляється індивідуальна програма дій, яка залежить від початкового стану тіла та очікуваного результату. Наші фахівці проводять ретельну діагностику, за результатами якої і підбирається комплекс потрібних процедур.