• Курси по навчанню воскової і цукрової депіляції

    На сьогоднішній день для проведення процедури видалення зайвого волосся жінки все частіше звертаються до професіоналів, адже у домашніх умовах майже неможливо досягти бажаного результату. Тому постійно зростає попит на майстрів з різних видів депіляції. Якщо Ви вирішили приєднатись до бьюті-індустрії і стати фахівцем у цій галузі, то ми пропонуємо вам скористатися нашою новою послугою – курсами по навчанню воскової та цукрової депіляції. Згідно з даними опитування жінок різного віку, їх переважна більшість вважає саме ці способи депіляції найбільш безпечними та ефективними. Тому кваліфіковані спеціалісти з даної методики завжди потрібні.

    Воскова депіляція Львів

    Воскова депіляція – процедура видалення небажаної рослинності, перевірена часом – східні красуні в усі часи за допомогою воску робили шкіру свого тіла красивою, чистою і гладкою. І сьогодні косметологічні центри пропонують жінкам видаляти волосся на тілі за допомогою воскової депіляції у Львові.

    Цукрова депіляція

    Цукрова депіляція – це метод видалення зайвого волосся за допомогою цукрової пасти. Цей вид епіляції вважається одним з найстаріших. У давні часи перші красуні Індії та стародавнього Єгипту проводили ритуал видалення волосся на тілі саме за допомогою цукру і меду.